Hotel Gavurky

hotel-gavurky

 

 

 

 

 

 

 

 

Príjemné prostredie a rodinná atmosféra dávajú tomuto hotelu jedinečnosť, ktorá vám zabezpečí, že sa tu budete cítiť ako doma. Kapacita hotela je 56 lôžok vrátane prístelok. Hostia ubytovaní v hoteli Gavurky majú 50 % zľavu na skipassy a 20 % zľavu na všetky služby lyžiarskej školy RAW Vrátna. Hotel Gavurky je ideálnym miestom pre zorganizovanie lyžiarskej školy v Terchovej.  Ubytovanie v útulných izbáchm celodennú stravu a skipassy na svah Ski gavurky ponúka  pre deti už od 26 EUR / 1 deň. 

 

web: www.hotelgavurky.sk

Jánošíková koliba

koliba

 

Jánošíkovu kolibu nájdete vo Vrátnej doline v Terchovej. V reštaurácii máte možnosť ochutnať originálne jedlá tohto regiónu pripravované z kvalitných surovín. Jánošíkova koliba sa nachádza presne na svahu SKI GAVURKY, takže zo svahu nemusíte nikam odchádzať za dobrým obedom či večerou. V prípade záujmu vám personál ochotne poskytne priestor na uskladnenie lyží.

 

web: www.janosikovakoliba.com 

Terchovec

terchovec-reaxacna

 

 

 

 

 

 

 

Relaxačno-informačné centrum Terchovec sa nachádza pri Amfiteátri nad Bôrami. V areáli centra nájdete reštauráciu, fitnes, bazény, vírivky a saunu. Plavecký bazén má veľkosť 17x7 m a teplotu vody 28 stupňov. 

 

Pre najmenších je k dispozícii detský bazén s teplotou vody 33°C. K zapožičaniu sú plavecké pomôcky a hračky do vody pre vaše detičky.

Okrem plaveckého bazéna majú návštevníci možnosť načerpať nové sily a zregenerovať svoje telo v masážnom bazéne alebo  vo vírivke s teplotou vody 35°C. 

web: www.terchovec.eu 

vlajka slovenskovlajka polsko

fotogaleria-odkaz1

NOVINKA na zimu 2018/2019

  • Areál pre najmenšie detičky
  • Bežecké trate ( v prípade vhodných snehových podmienok)

Snehové informácie

vlockaTerchová 20 cm prírodného snehu

Ski Gavurky momentálne prebieha zasnežovanie umelým   

          snehom

Relax po lyžovačke

terchovec-relaxjanosikova-koliba