Lyžiarska škola a škôlka

 Detská lyžiarská škôlka, lyžovanie, snowboarding, jazda freeride, skialpinizmus, bežecké lyžovanie a mnoho iného nájdete v našom kolektíve odborne vzdelaných inštruktorov, zložených prevažne z mladých, ale skúsených ľudí, ktorí sú na zjazdovkách od svojich detských čias.

 

Detská lyžiarská škôlka je pre tých najmenších. Vaše deti zoberieme do detského parku, kde ich formou hier naučíme, čo je lyžovanie, ako si zapnúť lyžiarky do lyží, a ako stáť a pohybovať sa na lyžiach. Náš kvalifikovaný kolektív inštruktorov je zložený prevažne z mladých ľudí, ktorí sú predovšetkým dobrí psychológovia. Nič nerobíme nútenou formou. Vaše dieťa sa musí predovšetkým zabávať. Doporučený vek, kedy začať s lyžovaním, je približne od 3. roku dieťaťa.

Začiatočníci alebo veční začiatočníci. Prejdeme s Vami základnú abecedu lyžovania, odstránime Vaše nedostatky, prípadný strach a s nami sa Vám podaria prvé oblúky.

Pokročilým pomôžeme zdokonaliť techniku jazdy a odstrániť nedostatky. Ak sa vraciate po rokoch späť na zjazdovky skúste to s našim inštruktorom. Váš návrat bude rýchlejší, bez zlozvykov a hlavne bezpečný. Vašu jazdu si začnete užívať skôr.

Pre tých náročnejších máme pripravené základy bežeckého lyžovania, skialpinizmu, jazdu freeride, či už na lyžiach alebo na snowboardoch.

 


Cenník výučby...... RAW cenník

 

Rezervácie a iné informácie: 0904 268 408

 

viac informácii nájdete tu :) ........ RAW Vrátna

vlajka slovenskovlajka polsko

fotogaleria-odkaz1

Snehové informácie

vlockaTerchová má cca 10 cm prírodného snehu

Svah je zasnežený umelým snehom - pravidelne upravovaný. 

Relax po lyžovačke

terchovec-relaxjanosikova-koliba