Stredisko SKI Gavurky

Milí hostia, vítame Vás na stránke lyžiarskeho strediska Ski Gavurky. Nachádzame sa v centre Terchovej a označujeme sa ako stredisko priateľské k deťom a rodinám.

Svah má vynikajúci sklon a umožňuje príjemné lyžovanie pre všetkých lyžiarov. Poloha svahu je na slnečnej strane a počas dňa tak môžete pozorovať pokroky vašich ratolestí a vychutnávať si zimné slniečko.
ski-gavurki-terchova05V areáli sú dva vleky tipu Poma a celková dĺžka svahu je 350 metrov. Ak nám sniežik nenapadne, tak si ho vyrobíme našimi snežnými delami. Svah je upravovaný denne ratrakom.

Hneď vedľa vlekov je sánkarská dráha kde sa môžete vyblázniť do sýtosti. Zohriať zamrznute nošteky a dať si niečo drobného si môžete dopriať priamo na svahu v bufete.

Ak by ste mali chuť na niečo väčšie a posedieť si v teplučku, tak Vás vítame v Jánošíkovej kolibe ktorá je tiež v areáli.

Pre detičky

Tento rok sme pripravili niekoľko noviniek a väčšina je určených pre tých najmenších.

Na svahu sme vybudovali detský areál, kde sa môžu detičky zlepšovať a skúšať si nové a nové veci.

zimna-lyzovacka-terchova

Tým, ktorí potrebujú ešte pomôcť alebo ešte vôbec neskúšali lyžovať je k dispozícii profesionálny tým učiteľov, ktorý im pomôže prekonať strach a ukázať im aké je ľahučké a zabavené sa na sniežiku šmýkať na lyžiach.

No a vy milí rodičia už môžete len popíjať varené vínko a sledovať ako Vám pred očami rastie veľký lyžiar.

vlajka slovenskovlajka polsko

fotogaleria-odkaz1

Snehové informácie

vlockaTerchová má cca 10 cm prírodného snehu

Svah je zasnežený umelým snehom - pravidelne upravovaný. 

Relax po lyžovačke

terchovec-relaxjanosikova-koliba